Ervaren lasser (mig/mag en/of tig)
Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging als lasser? Dan is deze vacature wellicht iets voor jou!
Voor een relatie uit Leeuwarden zoeken wij een ervaren Lasser (mig/mag en/of tig).
Als “samensteller/lasser” vervaardig je een uiteenlopend pakket van producten, van relatief simpel tot ingewikkelde constructies waarbij vaak hoge eisen aan toleranties en afwerking worden gesteld. Je werkt naast het reguliere staal veel met RVS en soms ook met aluminium. Daarnaast ben je in staat om met jouw kennis van zowel materialen als lasprocessen, de organisatie gevraagd en ongevraagd bij te staan in de bouw van mallen en het vastleggen van o.a. bewerkingsstappen en lasvolgordes.
Wat vragen we van je?
- Een enthousiaste en flexibele instelling.
- Een vakgerichte opleiding en relevante werkervaring, waarbij vooral ervaring met staal en RVS voorop staat, zowel MIG als TIG. Ervaring met aluminium is een mooie aanvulling;
- Bekendheid met het werken vanuit WPS-en is een pré.
- Creatief en probleemoplossend werken en denken vanuit de vraag van de klant.
- Je bent goed in staat je werkzaamheden zelfstandig in te vullen.
- Je vindt het fijn om in een team te werken en met jouw kennis en ervaring daar inbreng te geven
Ben jij de enthousiaste en ervaren Lasser die wij zoeken? Reageer dan snel via de mail: info@dewolffwerkt.nl of via 0513-745 175.