Ervaren zetter
Beschik jij over de nodige zetkennis en lijkt het je een uitdaging om met machines te werken? Lees dan verder!
Wat bieden wij?
- Salaris tussen €2.600 – €3.500 bruto per maand;
- Een baan voor 38 uur per week in de 2-ploegendienst;
Onze opdrachtgever uit Joure is op zoek naar een zetter die plaatwerk kan vormen en zetten met behulp van CNC-zetmachines. Als zetter kun je zowel zelfstandig als in teamverband plaatmateriaal van verschillende diktes zetten.
De werkzaamheden bestaan uit:
- Beoordelen of de gesneden materialen juist zijn om in de gewenste vormen gezet te worden;
- Het aanvoeren van uitgangsmateriaal;
- Het in- en afstellen van de machines en zetten van de platen;
- Controleren van gezette producten aan de hand van tekeningen;
- Materiaal op de bestemde plaatsen neerzetten;
- Zorgen dat het fabricageproces ongestoord verloopt;
Wij zijn op zoek naar iemand die minimaal vmbo-niveau heeft en daarbij 1 jaar ervaring heeft als CNC-machine bediener. Daarnaast ben je accuraat en kan je zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren.
Werktijden in de ploegendienst zijn de ene week van 06:00 – 14:00 en de andere week van 14:00 – 22:00.
Heb je interesse na het lezen van deze vacature? Solliciteer direct! Voor vragen zijn wij bereikbaar op 0513-745175 of via de WhatsApp op 06-30346030.