Volleybaltrainer Jeugd

Word jij enthousiast van volleybal en wil je jouw kennis en enthousiasme delen met jonge spelers? Dan is deze vacature iets voor jou! Punt Ut Blauwhuis, een kleine, Friese volleybalvereniging met vijf jeugdteams, is op zoek naar een gemotiveerde jeugdtrainer die bij wil dragen aan de ontwikkeling van de jeugdspelers.
Wij zijn op zoek naar een jeugdtrainer die iedere week een leuke volleybaltraining wil geven aan een bepaalde leeftijdsgroep, je verzorgt de training die past bij de leeftijd en het niveau van de spelers. Ook zou het mooi zijn dat je het team begeleid tijdens wedstrijden op de zaterdag, maar dat is geen verplichting.
Wij zijn op zoek naar iemand die:
 • Affiniteit heeft met volleybal en enige ervaring heeft als speler en/of trainer;
 • In staat is om trainingen aan te passen aan diverse leeftijden en niveaus;
 • Het leuk vindt om jeugd te motiveren van 12 t/m 17 jaar;
 • Flexibel is om trainingen en wedstrijden in de avonduren en in het weekend te verzorgen;
Wat bieden wij:
 • Een leuke en uitdagende functie binnen een gezellige en Friese volleybalvereniging;
 • Een enthousiast team van jeugdspelers die staan te popelen om te leren en te groeien;
 • Mogelijkheden tot het volgen van een trainingscursus;
 • Een passende vergoeding;
Ben jij de bevlogen jeugdtrainer die wij zoeken en wil je graag een belangrijke rol spelen in de ontwikkeling van onze jeugdspelers? Stuur dan een bericht naar Punt Ut Blauwhuis, dit kan telefonisch via 06-50538037 of 06-25532966, maar je mag ook een mail sturen naar punt-ut@hotmail.com. We kijken uit naar jouw sollicitatie en hopen je binnenkort te verwelkomen bij onze vereniging!
 • Locatie:
  Regio Bolsward
 • Functie:
  Volleybaltrainer Jeugd